a casa di caffe’

Sprowadzamy ziarna bezpośrednio z plantacji w Afryce, Ameryce Południowej, Środkowej, a także z różnych rejonów Azji i Oceanii - to zawsze najwyższej jakości, wyselekcjonowane, świeże ziarna pochodzące z powszechnie uznanych za najlepsze plantacji na świecie.

Kawa Mazzini - to zawsze najwyższej jakości selekcjonowane, świeże
ziarna pochodzące z powszechnie uznanych za najlepsze plantacji na
świecie.

Posiadamy własną palarnię kawy i wykwalifikowanych pracowników. Naszą specjalnością są wysoko gatunkowe kawy i mieszanki. Specjalizujemy się w rynku Horeca. Co najważniejsze - kawy są prażone dopiero po złożeniu zamówienia.

Możemy stworzyć specjalną mieszankę dla Państwa, Państwa firmy, restauracji itp.

To Państwo wybierają stopień palenia, rodzaj opakowania oraz czas dostawy.

Oferta Ziaren

Naszą specjalnością są wysoko gatunkowe kawy i mieszanki.

Espresso Grande

DOLCE CREMA

caffe’ delizioso


Arabica, Honduras

250g, 500g

Wyborne połączenie Arabici dla wielbicieli małej czarnej. Odpowiednie proporcje zapewniają niepowtarzalny smak i aromat. Mocne espresso z dużą ilością kremowej śmietanki - smak bez kwaskowatości ani goryczy. Kawa cechuje się delikatnym i słodkawym smakiem o miodowej nucie.


Brasil, Honduras

250g, 500g

Wyśmienita mieszanka kawy do espresso. Jej proporcje to 80:20 z przewagą gatunku Arabica. Przygotowane espresso jest łagodniejsze, choć nadal mocne i z dużą ilością kremowej śmietanki. Posiada intensywny aromat z akcentami orzechów oraz kwiatów.


Arabica, Brasil, Indie

250g, 500g

Kawa średnio palona. Uzyskany z niej napar charakteryzuje się doskonałą równowagą i wysoką kwaskowatością. Jego smak jest intensywny, mocny i wyrazisty. Ten gatunek kawy doskonale nadaje się do przygotowywania takich napojów, jak mokka czy macchiato.

Aby zapoznać się z pełną ofertą kliknij

Kawa to napój sporządzany z palonych, a następnie zmielonych lub poddanych instantyzacji ziaren kawowca, zazwyczaj podawana na gorąco. Pochodzi z Etiopii, w Europie pojawiła się około XVI wieku. Jedna z najpopularniejszych używek na świecie i główne źródło kofeiny. Działa pobudzająco i orzeźwiająco, przyśpiesza przemianę materii i zwiększa sprawność myślenia. Rocznie produkuje się około 6,7 miliona ton kawy.

Na świecie występują 2 gatunki kawy:

ARABICA & ROBUSTA

Klasyczny sposób palenia jest czasochłonny,
ale uzyskujemy wtedy najlepszy smak kawy.
Polega on na powolnym podgrzewaniu metalowego bębna, w którym jest umieszczona zielona kawa. Po osiągnięciu odpowiedniej temperatury ok. 200C kawa jest palona w zależności od gatunku przez 15-20 minut. Nad całym procesem czuwa doświadczony kiper, który cały czas kontroluje temperaturę i czas wypalania. Kawa Arabica to najstarszy i najbardziej popularny gatunek kawy pochodzący z gór

Jemenu oraz z Półwyspu Arabskiego (stąd nazwa tej odmiany). Jest spotykana także w górach Etiopii oraz w południowo-wschodnim Sudanie. Znana jako „kawa górska” lub „kawa arabska”.

Uważa się, że kawa Arabica jest lepsza w smaku, bardziej delikatna i ma ziarno lepszej jakości niż inne odmiany, jak np Robusta. Zawiera dużo mniej kofeiny niż inne odmiany kawy, dzięki temu zawdzięcza swój delikatniejszy smak. Odmiana Arabica potrafi bowiem wyrosnąć do około 12 metrów wysokości.

EVENTY

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę baristyczną targów oraz konferencji!
Wynajęcie ekspresu wraz z obsługą profesjonalnego baristy w stylu latte art to doskonała możliwość, by zaprezentować ofertę firmy jeszcze większej rzeszy odbiorców. Na Państwa życzenie wypożyczymy wybrany ekspres.

Każda filiżanka kawy przygotowana przez naszego baristę to prawdziwe dzieło sztuki! Tworzymy nie tylko wyśmienitą kawę, ale także doskonałą atmosferę na stoisku targowym.

Możemy także zaprosić odwiedzających do uczestnictwa przy przygotowaniu kawy, zdradzając część sekretów zawodu. Takie rozwiązania sprawiają, że stoisko ożywa i zostaje otoczone widzami, którzy chętnie przypatrują się temu, co się na nim dzieje.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, kawa Mazzini poza dystrybucją dostępna jest również w sklepach detalicznych oraz wybranych sieciach handlowych. Zamówienia indywidualne na większą ilość ziaren prosimy składać poprzez formularz poniżej. Stacjonarnie natomiast znajdziecie nas:sklepy Simply i TOPAZ
hipermarkety Auchan SA
centra handlu hurtowego MAKRO
KONTAKT


Mazzini Coffee
03-707 Warszawa
ul. Florianska 12
Telefon kontaktowy: 510-994-668
Email: office@rads.pl
Email: rstrzelecki@rads.pl
Copyright 2016 © by Rads.pl | Realizacja: aslittleas-design