o mnie

Zobacz i zainspiruj się

Moja pracownia zajmuje się projektowaniem wnętrz zarówno prywatnych, jak i komercyjnych. Cechuje mnie podejście holistyczne: realizujemy wszystkie etapy projektowe oraz nadzorujemy prace wykonawcze na miejscu danej inwestycji. Przy każdym projekcie proces naszej pracy dzielimy na siedem obligatoryjnych etapów. Zabieganym Klientom proponuję opcjonalny etap ósmy — usługę ‘pod klucz’.

Odkryj więcej

Przykładowa realizacja

Klucz do sukcesu to zdolność połączenia przedmiotów z góry niepasujących do siebie. Tworzę wnętrznanych stylach, poniżej projekt inspirowany Jungle Style.

Profesjonalny zespół w składzie

Nieodłączną częścią naszej oferty jest nadzór autorski, który pozwala zachować pełną kontrolę nad przeprowadzanymi pracami budowlanymi i wykończeniowymi. Nasze wizyty na miejscu inwestycji zapewniają rzeczywiste wdrożenie projektu na najwyższym poziomie z zachowaniem wybranych przez Klienta założeń koncepcyjnych. Gwarantujemy dopracowanie każdego detalu z naciskiem na precyzyjne, bezkompromisowe wykończenie, co zapewni naszym Klientom spokój ducha i możliwie najlepszą jakość życia i obcowania z wyjątkową, dostosowaną do ich potrzeb przestrzenią.

Projektant
Sara Contarez
Architekt
Malwina Knaż
Inżynier Sztuki
Adrianna Jakubowska