O nas


Nasze studio

Wnętrza to nasz pasja, dlatego też wciąż się rozwijamy. Kochamy wyzwania i szalone pomysły. Projektujemy przestrzenie mieszkalne: domy, szeregówki, mieszkania oraz pojedyncze pomieszczenia. Współpraca jest tradycyjna lub zdalna w zależności od konkretnych potrzeb.

Jak pracujemy

Wykonujemy inwentayzację, rysunki koncepcyjne, wizualizację oraz rysunki branżowe dla stolarzy, elektryków i ekipy budowlanej. Możliwe jest też zamówienie projektu z nadzorem autorskim. Wycena jest indywidualna i dopasowana do klienta i jego potrzeb.

Usługi


Project Title

Dom jednorodzinny

Uczestniczymy w pełnym procesie projektowym, współpracujemy z projektantem domu by już od samego początku zaplanować najbardziej funkcjonalne i korzystne wnętrza.

Project Title

Mieszkanie

Zajmujemy się mieszkaniami od dewelopera oraz z rynku wtórnego. Każdy projekt dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Polecamy sprawdzone ekipy budowlane, elektryków i stolarzy.

Project Title

Mieszkanie pod wynajem

Pomagamy w doborze odpowiedniej inwestycji, pilnujemy się ustalonego budżetu, dbamy o każdy szczegół. Z nami urządzisz mieszkanie pod klucz bez wychodzenia z domu.

Projekty


Poznaj Zespół


...

Paulina Kułak

architekt wnętrz

...

Michalina Patek

architekt wnętrz

Kontakt


Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub masz jakieś pytania, napisz do nas.

Informacje

Adres

Polska
Białystok, 15-024

Email

studiorender.aw@gmail.com

Telefon

507 632 494

Napisz do nas