o mnie

Hej, jestem Jakub – ukończyłem technikum budowlane, ale swoją drogę z obrazem zacząłem jako słuchacz warszawskiej Akademii Fotografii. Jako fotograf odnajduję się w różnych światach: fotografuję wydarzenia motoryzacyjne, fascynują mnie portrety i nostalgia polskiej wsi, a to wszystko najchętniej zamykam w procesie analogowym. Przed Tobą moje portfolio i projekt dyplomowy zarazem, który skupia się na ukazaniu piękna podlaskiego krajobrazu w trakcie wyjątkowo śnieżnej zimy.

Selekcja

217 zdjęć wykonanych na 10 filmach. Do finalnego projektu trafiły tylko X kadry.

Sprzęt

Canon AE-1 / 50 mm
Praktica MTL 5-B / 50 mm + 135 mm
Kentmere 400 / Fomapan 400

prace

kontakt

Copyright © 2026 WG