tutaj powinnien być obrazek, pracujemy nad tym...

Przywracamy nowy blask starym lub zniszczonym meblom


Reviv to firma rodzinna.
Specjalizująca się w kompleksowej renowacji mebli zabytkowych i współczesnych.
Nasz w pełni wykwalifikowany zespół rzemieślników, artystów i techników (liczący ponad 20 osób) to jedni z najlepszych w branży.
Co roku dostarczamy naszym klientom setki mebli przywróconych do dawnej świetności.

GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 15:00

Masz pytanie? Zadzwoń: 685 978 547

Renowacja mebli


Zakup nowych mebli nie jest łatwym zadaniem, a dodatkowo wiąże się z niemałym wydatkiem. Nierzadko rozsądniejszym wyborem jest odnowa i renowacja starych mebli, szczególnie tych, z którymi wiążą się dobre wspomnienia. Stare meble są na ogół ponadczasowe i wykonane z litego drewna. Nawet delikatne ich odświeżenie może nadać im zupełnie nowego charakteru, pomóc odzyskać dawną świetność i przywrócić najwyższy komfort użytkowania.

tutaj powinnien być obrazek, pracujemy nad tym...
tutaj powinnien być obrazek, pracujemy nad tym...

Jakie meble oddać do renowacji?


Odnowa mebli jest stosunkowo kosztowna, dlatego korzystamy z niej zwykle w przypadku posiadania zniszczonych mebli, które darzymy sentymentem, ale nie tylko. Wiele osób poszukuje prawdziwych perełek na aukcjach i targach staroci, a następnie z pomocą doświadczonego konserwatora nadaje im zupełnie nowe życie.

Kiedy warto skorzystać z usługi renowacji mebli?


Do renowacji trafiają zwykle meble z duszą, wykonane z litego drewna, odziedziczone po rodzicach czy dziadkach. Nie oznacza to jednak, iż współczesne meble nie nadają się do odświeżenia – wręcz przeciwnie. Jeśli już Ci się znudziły lub nie pasują do odświeżonego wnętrza, ale nadal są funkcjonalne, koniecznie pomyśl o ich odnowieniu.

tutaj powinnien być obrazek, pracujemy nad tym...
tutaj powinnien być obrazek, pracujemy nad tym...

Jak wygląda proces renowacji mebli?


Z uwagi na fakt, iż meble poddawane renowacji to zwykle meble drewniane – proces ich renowacji koncentruje się na szlifowaniu, szpachlowaniu, bejcowaniu i wreszcie lakierowaniu. Przed przystąpieniem do pracy konieczne jest jednak dokonanie oceny kondycji mebla.